2024-09-27
29 вересня 2024 року у роковини трагедії Бабиного Яру "Подих вічного болю. Бабин Яр" в бібліотеці облаштовано книжкову викладку літератури
Лише за два дні 29-30 вересня 1941 року нацисти розстріляли в Бабиному Яру майже 34 тисячі київських євреїв. А впродовж двох років німецької окупації Бабин Яр "забрав" життя 100 тисяч людей - євреїв, ромів, українських націоналістів, полонених, пацієнтів психіатричної лікарні, цивільних, в'язнів концтаборів.
Голокост - важка не загоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Нажаль історія не вчить, геноцид над людьми стається знову й знову. Сьогодні в Україні йде війна. Ворог застосовує геноцид до всіх громадян нашої країни. Але ми віримо, що наш волелюбний народ здобуде таку бажану і жадану ПЕРЕМОГУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА! Романенко Л.